skip to Main Content

Medarbeidarar

Ein av våre viktigaste suksessfaktorar er serviceinnstilte medarbeidarar med høg kompetanse innafor sine fagfelt.

Butikk

Ivar Linde
Dagleg leiar
+47 47 86 06 30
ivar.linde@hmvvoss.no

Reidar Flatebø
Butikksjef
+47 40 42 95 34
reidar.flateboe@hmvvoss.no

Kåre Øvsthus
Seljar butikk/landbruk
+47 90 73 31 50

Jan Morten Rong
Seljar ATV og snøscooter
+47 95 74 76 32
jan.morten.rong@hmvvoss.no

Anders Lid
Seljar traktor/reiskap
+47 90 54 53 65
anders.lid@hmvvoss.no

Kristian Kolve Holbø
Seljar butikk og MC
+47 90 40 74 08
kristian.kolve@hmvvoss.no

Terje Sleen
Seljar bygg, anlegg og industri
+47 99 57 34 77
terje.sleen@hmvvoss.no

Sigbjørn Rognebakke
Seljar butikk, batteri og gass
+47 40 42 95 42
sigbjorn.rognebakke@hmvvoss.no

Kay Fischer
Leiar delelager
+47 40 42 95 41
kay.fischer@hmvvoss.no

May-Britt Eriksen
Kundemottakar verkstad
may.britt.eriksen@hmvvoss.no

Frode Helle
Leiar verkstad
+47 40 42 95 44
frode.helle@hmvvoss.no

Mekanikarar

Aslak Draugsvoll

Øyvind Dugstad

Sindre Måkestad

Kjell Ove Tveit

Bjarte Slettemark

Vegard Straume

Tilsette økonomi HMV Gruppa

Bjørg Drevsjø Dahl

Turid Måge

Back To Top